Nog meer ruïnes
Op de zesde dag van de camperreis Ierland rijd ik van Kilree Monastic Site verder naar het westen langs de rivier de Suir. Die route is een beetje teleurstellend omdat er bijna geen gelegenheden zijn om te parkeren. Ik bezoek onderweg de Kikieran High Crosses en natuurlijk weer een vervallen kerkhof met een even vervallen kasteel. Als ik in de richting van Lismore rijd kom ik op een vlakte die de Knockmealdown Mountains aankondigt. Daar kies ik in gezelschap van een kudde schapen mijn overnachtingsplek. (71 km)
Rijden in Ierland
De overnachting bij St. Rhuidche is goed bevallen. Ik heb lang geslapen maar ben toch om 8.00 uur wakker. Eerst ontbijten en douchen en de bus van binnen een beetje schoonmaken. Dan ga ik op weg met een eerste stop bij de Kilkieran High Crosses.
Reacties